Participants

Boys U17

OPEN FOR 3 TEAMS
1HSV Heiloo (1)
2HSV Heiloo (2)
3Mvv Alcides
4VSV (1)
5VSV (2)
6Groesbeekse Boys
7Zuidvogels
8PVCV
9SV Vitesse 08
10JFV FC Aar
11Bhaichung Bhutia Football Schools
12DEM
13Zuidvogels
14SG Sendenhorst
15VV VDZ (1)
16VV VDZ (2)
17VV TGG
18
19
20

Boys U15

OPEN FOR 3 TEAMS
1ADO '20
2HSV Heiloo
3JSG/FC Nordkreis
4SV Hoofddorp
5SV Koedijk
6SV Vitesse '08
7Zuidvogels (1)
8Bhaichung Bhutia Football Schools
9Groesbeekse Boys
10VV Sparta Nijkerk
11SC Steinfort
12Zuidvogels (2)
13Zuidvogels (3)
14B73 Slagelse
15
16

Boys U14

OPEN FOR 2 TEAMS
1Purmersteijn
2Ado 20 Heemskerk
3HSV Heiloo
4Aars Idraetsklub
5TuS Victoria Buchholz
6SVA Assendelft
7Legmeervogels
8VV Bavel
9SV Houten
10Zuidvogels
11Toksværd Olstrup Fodbold
12

Boys U13

OPEN FOR 3 TEAMS
1Ado 20 Heemskerk (1)
2Ado 20 Heemskerk (2)
3Vvij
4HSV Heiloo
5Aars Idraetsklub
6FC Assen
7RW Kriegsdorf
8RKVV Meerburg
9VV Nieuwerkerk (1)
10VV Nieuwerkerk (2)
11SV Vitesse 08
12Stovring IF
13Virklund Boldklub
14Zuidvogels
15Bhaichung Bhutia Football Schools
16RKVV DEM
17Groesbeekse Boys
18
19
20

Boys U12 (8 aside)

OPEN FOR 1 TEAMS
1FC Excelsior Grevels
2RW Kriegsdorf
3SV Vitesse 08
4Zuidvogels
5Bhaichung Bhutia Football Schools
6SV DWSH '18
7Ado 20 Heemskerk
8

Boys U11 (8 aside)

OPEN FOR 4 TEAMS
1Ado 20 Heemskerk (1)
2Ado 20 Heemskerk (2)
3De Treffers (1)
4SV Vitesse 08
5FC Excelsior Grevels
6Bhaichung Bhutia Football Schools
7Groesbeekse Boys
8
9
10
11
12

Boys U09 (7 aside)

OPEN FOR 4 TEAMS
1FC Exelsior Grevels
2SV Vitesse 08
3De Treffers (1)
4De Treffers (1)
5
6
7
8

Girls U17

OPEN FOR 1 TEAM
1Ado 20 Heemskerk (1)
2Ado 20 Heemskerk (2)
3Sc 't Zand
4MFFC Wiesbaden Girls
5TSG 07 Burg Gretesch Girls
6Zuidvogels (1)
7Zuidvogels (2)
8

Girls U15

OPEN FOR 3 TEAMS
1Ado 20 Heemskerk
2MFFC Wiesbaden Girls (1)
3FA2000
4TSG 07 Burg Gretesch Girls
5MFFC Wiesbaden Girls (2)
6
7
8

Girls U13 (7 aside)

OPEN FOR 2 TEAMS
1Snejbjerg SG&I (1)
2Snejbjerg SG&I (2)
3Zuidvogels (2)
4Virklund Boldklub
5FSV Hessen Wetzlar
6Zuidvogels (1)
7
8